تصاعدی!

نمی دونم چیه آدم تا می شینه پشت اینترنت یکدفعه انگار سوار یک ماشین زمانی شده باشه که اَلان سوارِت کنه ۶_٧ ساعت دیگه پیاده! تازه اونم نه به میل خودش، که به اجبار تو برای غذا، آب یا گلاب به روتون دست به آب!

همین دیروز و امروز خودم به همین بلا گرفتار شدم؛ یه سایت عکس پیدا کردم در حد تیم ملّی اسپانیا؛ که انوقت بعضی عکسهای این سایت رو من ۴ سال دنبالشون می گشتم. حالا این سایته چی کار کرده جالبه؛ شما هر عکسی رو که می زنی بر می داره چند تا عکس دیگه مثل اون که احتمال می ده اون رو هم دوست داشته باشی، پیشنهاد میده. شاید شما هم دیده باشید؛ ولی من این دو روز فقط کارم شده کلیک وسط رو عکس، بعد کلیک راست و save as همین. بیچاره شدم. خدا نصیب گرگ بیابون نکنه! نمی دونم چیکار کنم که این 2 روزم 3 روز نشه شما اگه فکری به ذهنتون می رسه لطف کنید یک بنده خدا رو از عذا در بیارید! لامصب تمومی نداره که هی می اُفته رو دور و هی دوباره یک پنجره ی دیگر و همین طور تصاعدی...

شاید بای همینِ یه بنده خدای دیگه می گفت اینترنت ابزار غفلته.

/ 2 نظر / 12 بازدید
قطره از دریا

خب البته این طور گرفتاری با این گوساله سامری را خدا نصیب گرگ بیابان هم نکناد. اما به نظرم خالی از لطف نبود دادن لینک سایتی که چنین توصیف موسعی از آن کردید!

رابرت

Megan Breukelman-AtrtipicFacebook سایته این نبود؟