محتوا

از لحظه ای که شما احساس می کنید که باید وبلاگ راه بیاندازید تا لحظه ای که یک آدرس وبلاگ به نام شما ثبت می شود، کمتر از 20 دقیقه زمان نیازدارید.

امّا این که حالا شما یک وبلاگ راه انداخته اید چه مطلبی را می خواهید در این وبلاگ منتشر کنید از همه چیز مهمتر است. اگر که از ابتدا برای خودتان مشخص باشد که به چه مباحثی باید بپردازید، برای مخاطب هم مشخص می شود اما وای به روزی که مشخص نباشد. درست به مانند کارخانه ای که به دلییل نبود مواد اولیه تعطیل یل حداقل نیمه تعطیل شود.

به امید خدا، این بنده خدا تا به حال مطلب یا همان محتوا کم نیاورده ام، اما مطلب چرا که همین حالا هم برای نوشتن اینها اینگونه است. اما نظرم این است که سعی کنید برای هر مطلب چندین ساعت تفکر و چکش کاری کنید تا بدانید که چه به خورد خلق ا... یا بندگان خدا می دهید. اینها را اوّل به خودم می گویم سپس برای شما. انشاا...

/ 3 نظر / 15 بازدید
مهدی

سلام[گل] دوست گرامی اعیاد خجسته شعبانیه بر شما مبارک. این روزها چقدر زیباست. طراوت و سر زندگی از این همه برکت موج می زند. میلاد سالار و علمدار و یادگار کربلا و چند روز دیگر بزرگترین اتفاق تاریخ. 15 شعبان 255 هجری. 11 مرداد 248 شمسی. 1 آگوست 869 میلادی. به رسم ما ایرانی ها 1140 سال گذشت. در خبرها بزرگترین خورشید گرفتگی قرن را خواندیم چه باک؟ چه باک که ما به این خورشید گرفتگی ها 1140 سال است که عادت کردیم.

تارا-بیست

سلام مرسی که از وبلاگم دیدن کردی وبلاگ شمام خوبه قشنگه

رابرت

نکته اساسی و اصولی بود شاید اگر دقیق بفکریم بعضی وبلاگ اصلا ساخته نمیشد و بعض ها جدی تر دنبال... مهم هدف است بنظرم